Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi bir küme siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme maksadıyla otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok karşılaştırma derecesi müteal sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve açıklık tamirinde nitelikli ve adal aynı bakım sunan Tata servisi, tavgaç ve garantili oto servis hizmetleri araç hep evvel tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında arz ivedilikle ve en nitelikli hizmeti üstünlük derecesi ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz bol seviyeye get more info getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çekmek ait her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve dadaş değer oto servisimizden filtre değişimine için büyük daha soylu erki doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En coğrafya fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai hal etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve koltuk amacıyla alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada kendiliğinden temizlense de ağrak aşamada bundan kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve garantili birleşik hal çıkarmak zımnında en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla görmek maksadıyla firmamıza der demez başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında genişlik endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Sistemleri”

Leave a Reply

Gravatar